جشنواره بین المللی سیلیکون ولیچه کسی برنده بعدی جشنواره بین المللی

سیلیکون ولی

خواهد بود


بزرگترین نمایشگاه نوآوری آمریکا کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا 2022قرار گرفتن در معرض شما شایسته است

 1. (نیازی نیست که سیلیکون ولی تحت تاثیر قرار گیرد، سرمایه گذاران و شرکت های صدور مجوز این کار را انجام می دهند.)
 2. به عنوان یک شرکت کننده در جشنواره بین المللی اختراعات دره سیلیکون (SVIIF) از گسترده ترین پشتیبانی و منابع موجود از طریق هر نمایشگاهی بهره مند می شوید. این جشنواره تحت حمایت شهر سانتا کلارا، فدراسیون بین المللی انجمن های مخترعان (IFIA)، نمایشگاه اختراعات ژنو توسط Palexpo و سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) برگزار می شود.
 3. SVIIF برای اطلاع رسانی اختراعات پیشرفته در سراسر جهان ایجاد شد و فرصتی منحصر به فرد برای مخترعان برای دریافت جوایز برتر بین المللی به رسمیت شناخته شده در نتیجه تلاش هایشان فراهم شد.
 4. این جشنواره دروازه ای منحصر به فرد بین شرق و غرب برای مخترعان و سرمایه گذاران برای ترویج محصولات و پرورش بازارهای فراتر از مرزها است – پیوندی بین ژنو، سوئیس و دره سیلیکون، کالیفرنیا. چه کسی می تواند شرکت کند؟
 5. شما اختراعی ایجاد کرده اید که ارزش فروش دارد.
 6. مراحل بعدی ممکن است شامل تماس با تولید کنندگان، نمایندگان تجاری، سرمایه گذاران و مروجین باشد که می توانند محصول شما را در سراسر جهان توزیع کنند.
 7. تجربه ما نشان می دهد که انجام همه این کارها به تنهایی زمان زیادی می برد و هزینه زیادی دارد… بدون هیچ تضمینی برای موفقیت.
 8. شاید محصول شما در حال حاضر در برخی از کشورها تولید و فروخته می شود، اما شما دوست دارید در کشورهای دیگر گسترش پیدا کنید و یاد بگیرید که چگونه در مورد مجوزها در آنجا مذاکره کنید یا نحوه کار در مناطق جدید را بیاموزید.
 9. سازمان‌دهندگان Palexpo و IFIA 50 سال کار با مخترعین در اروپا، خاورمیانه و آسیا را به ارمغان می‌آورند و ارتباطاتی را با شبکه خریداران حرفه‌ای ما از سراسر جهان فراهم می‌کنند.
 10. جشنواره بین المللی اختراعات دره سیلیکون امن ترین مکان برای به دست آوردن آن چیزی است که شایسته آن هستید و کانال های جدیدی برای بازاریابی اختراعات خود باز کنید.

 


مهلت ثبت نام

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
(نیازی نیست که سیلیکون ولی تحت تاثیر قرار گیرد، سرمایه گذاران و شرکت های صدور مجوز این کار را انجام می دهند.) به عنوان یک شرکت کننده در جشنواره بین المللی اختراعات دره سیلیکون (SVIIF) از گسترده ترین پشتیبانی و منابع موجود از طریق هر نمایشگاهی بهره مند می شوید. این جشنواره تحت حمایت شهر سانتا کلارا، فدراسیون بین المللی انجمن های مخترعان (IFIA)، نمایشگاه اختراعات ژنو توسط Palexpo و سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) برگزار می شود. SVIIF برای اطلاع رسانی اختراعات پیشرفته در سراسر جهان ایجاد شد و فرصتی منحصر به فرد برای مخترعان برای دریافت جوایز برتر بین المللی به رسمیت شناخته شده در نتیجه تلاش هایشان فراهم شد. این جشنواره دروازه ای منحصر به فرد بین شرق و غرب برای مخترعان و سرمایه گذاران برای ترویج محصولات و پرورش بازارهای فراتر از مرزها است - پیوندی بین ژنو، سوئیس و دره سیلیکون، کالیفرنیا. چه کسی می تواند شرکت کند؟ شما اختراعی ایجاد کرده اید که ارزش فروش دارد. مراحل بعدی ممکن است شامل تماس با تولید کنندگان، نمایندگان تجاری، سرمایه گذاران و مروجین باشد که می توانند محصول شما را در سراسر جهان توزیع کنند. تجربه ما نشان می دهد که انجام همه این کارها به تنهایی زمان زیادی می برد و هزینه زیادی دارد... بدون هیچ تضمینی برای موفقیت. شاید محصول شما در حال حاضر در برخی از کشورها تولید و فروخته می شود، اما شما دوست دارید در کشورهای دیگر گسترش پیدا کنید و یاد بگیرید که چگونه در مورد مجوزها در آنجا مذاکره کنید یا نحوه کار در مناطق جدید را بیاموزید. سازمان‌دهندگان Palexpo و IFIA 50 سال کار با مخترعین در اروپا، خاورمیانه و آسیا را به ارمغان می‌آورند و ارتباطاتی را با شبکه خریداران حرفه‌ای ما از سراسر جهان فراهم می‌کنند. جشنواره بین المللی اختراعات دره سیلیکون امن ترین مکان برای به دست آوردن آن چیزی است که شایسته آن هستید و کانال های جدیدی برای بازاریابی اختراعات خود باز کنید.

پیش ثبت نام در بزرگترین

جشنواره اختراعات آمریکا

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه