ایده شو تجهیزات پزشکی و فناوری سلامت

رویداد-ایده-شو-علوم-پزشکی-تجهیزات-پزشکی

About The Event

منتورینگ ایده شو تجهیزات پزشکی اصفهان آکادمی خلاق

با توجه به اهمیت توانایی پرزنت و ارائه تخصصی ایده ها در فضای استارت آپی مجموعه آکادمی خلاق در جهت توانمند سازی دانش پذیران و ایده پردازان این مجموعه اقدام به برگزاری یک دوره تخصصی منتورینگ پرزنت برای این رویداد کرده است تا شما ایده پردازان عزیز بتوانید ایده های خود را در یک محیط کاملا تخصصی به نمایش بگذارید و خود و توانمندیتان را به چالش بکشید.

منتورینگ-ایده-شو-تجهیزات-پزشکی-آکادمی-خلاق-محمدرضا-اشکبوسی

*زمان برگزاری جلسات منتورینگ پنجشنبه 8 دی ماه 1401 از ساعت 14 الی 17 به همراه پذیرایی عصرانه.*

*هزینه ثبت نام + هزینه ثبت نام در رویداد= 250.000 تومان*
*جهت اطلاعات بیشتر در ساعات ادرای با شماره 09149164964 تماس حاصل فرمایید.*

{توضیحات سایت evand.com مربوط به سایت ثبت نام اصلی رویداد}

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در طی سال ها فعالیت به ‌عنوان اولین و یکی از اعضای فعال اکوسیستم نوآوری کشور بر آن شده است تا با اجرای برنامه‌هایی در جهت ارتقای سطح خلاقیت و نوآوری جامعه پیرامون خود نقش اساسی را در کشور ایفا کند و با شناسایی ضعف‌های موجود این اکوسیستم باعث رونق آن شود. لذا رویداد ایده شو با این هدف و همچنین فراهم آوردن فضایی برای فعالان حوزه فناوری و عاشقان تکنولوژی جهت تبادل افکار و شبکه‌سازی ساماندهی و اجرا شد.

ایده شو “رویدادی است که افراد توانمندی خود را در ایدهپردازی، بیان ایده و انتقال آن به دیگران در محیطی دوستانه محک می‌زنند”. این رویداد به ایده‌پرداز این فرصت را می‌دهد تا با بیان ایده خود در بازه زمانی کوتاهی ( حداکثر3 دقیقه) بتوانند ایده را از لحاظ عامه‌پسند بودن برای حضار و قانع‌کننده بودن برای داوران فنی و فعالان اقتصادی از جهت مبنا قرار گرفتن برای راه اندازی یک کسب وکار بسنجند و در کنار دوستان خود با ایده‌های نو دیگران آشنا شده و شبکه‌ای از دوستان و متخصصین حوزه مربوطه را برای ارتباطات آتی خود ایجاد کند. در مجموع رویداد ایده شو محلي است براي به اشتراك‌گذاري ایده‌های مبتنی بر تجربيات زندگي‌ساز، موضوعات مورد علاقه و شوق‌برانگيز و شنیدن نقطه نظرات منحصربه‌فرد متخصصین علمی و فعالان اقتصادی و صنعتی با تجربه در خصوص ایده‌های مطرح شده.

در اين رويداد ایده‌پردازان در مورد ایده مورد علاقه خود سخن مي‌گويند. سخنران بايد ایده خود را به طور واضح و روشن اما كوتاه در عرض 3 دقيقه بيان کند و توانمندی خود در انتقال یک مفهوم را به جمع نشان داده و بیازماید.‎‎ در پایان ایده‌های ارائه شده توسط تماشاچیان و هیات داوری مورد ارزیابی قرار گرفته و پنج ایده‌پرداز به مرحله بعد وارد شده و پس از پاسخگویی به سوالات داوران به سه ایده‌پرداز برتر جوایزی اهدا می‌شود.

راهنماي سخنراني در ایده شو

هر كسي حداقل يك فكر يا ايده‌اي دارد كه با تمام شور و اشتياق به آن مي‌پردازد، چيزي كه شما را به هيجان مي‌آورد، شور و اشتياقتان را مي‌افروزد، چشمانتان را از حدقه بيرون ميزند، حرف زدنتان را سريعتر مي‌كند و انرژيتان را چند برابر. ما علاقمندیم در ایده شو از اين ايده‌ها و شوق‌هايتان برايمان حرف بزنيد.

ایده شو محلي است براي به اشتراك‌گذاري اين تجربيات زندگي‌ساز، موضوعات مورد علاقه و شوق‌برانگيز و نقطه نظرات منحصربه‌فرد. شما هم اگر چنين فكر و ايده‌هاي داريد وقت آن رسيده براي ارایه درخواست دهيد.

 

آنچه يك ایده خوب دارد:

 • براي طيف گسترده‌اي از مخاطبين قابل فهم باشد.
 • موضوعاتي كه حاصل تجربه، دانش، و حرفه اید ه‌پرداز بوده و يا ارتباط عميقي با تجربيات حرفه‌اي يا شخصي او داشته باشد.
 • موضوع حاوي يك نوآوري، تجربه بديع، روشي منحصربه‌فرد بوده و امكان يادگيري و بكارگيري آن براي بقيه ميسر باشد
 • موضوع سخنراني هيجان‌برانگيز و جذاب بوده و خود ایده‌پرداز شور و اشتياق بالايي نسبت به آن داشته باشد.

 

آنچه شرکت‌کنندگان بايد بدانند:

 • تعداد ایده های منتخب جهت ارائه در این رویداد محدود بوده و نميتواند بيش از 12 سخنراني باشد.
 • ایده‌ها بايد از تنوع موضوعي بالايي برخوردار باشند. ممكن است درخواست چندين ایده خوب برای یک موضوع وجود داشته باشد ولي برخي از آنها براي حفظ تنوع موضوعات حذف شوند.
 • درخواست‌هايي كه موضوع آنها داراي بيشترين نوآوري، جذابيت، هيجان‌انگيز بودن و كاربردپذيري بوده و محصول تجربه، دانش، تلاش و حرفه خود صاحب ایده باشند در اولويت قرار مي‌گيرند.
 • شما فرصت داريد تنها سه دقيقه در مورد موضوعتان در مقابل جمعيت صحبت كنيد. به محض اتمام زمان مذكور به هيچ وجه امكان ادامه بحث وجود ندارد.
 • حتما و حتما نياز داريد قبل از رويداد بارها تمرين كنيد و بدانيد كه انتقال سريع يك ايده شديدا نيازمند تمرين است.
 • قرار نيست موضوع مورد بحثتان را به طور كامل و با جزئيات به شنوندگان آموزش دهيد، بلكه بايد بتوانيد به درستي ‌جرقه اوليه شور و علاقه ديگران به آن موضوع را روشن كرده و نيروي محركه اوليه را براي ادامه مسير مهيا كنيد.
 • تمام سخنراني‌هاي يك رويداد توسط تماشاچیان و هیات داوران امتيازدهي شده و نتايج اين نظرسنجي پایان رويداد اعلام خواهد شد. وزن امتیاز داوران 70 درصد هست.
 • ایده شو هيچ تعهد و تضميني در مورد نحوه استفاده و بكارگيري ايده‌هاي مطرح شده در سخنراني‌ها توسط ديگران ‌را برعهده نمي‌گيرد ولی نگران لو رفتن ایده خود نباشید.
 • معیارهای ارزیابی ایده‌ها و ایده‌پردازان نوآوری، شفافیت جذابیت ، کاربرد و قابلیت تجاری‌سازی ایده، ارائه خوب و رعایت زمان هست.
 • Cost: 250/000 تومان
 • Total Slot: 10
 • Booked Slot: 0

This event has expired

Location

دانشگاه علوم پزشکی

اصفهان
Phone Number 09149164964
Website http://creativeacademy.ir

Leave your thought here

Your email address will not be published. Required fields are marked *

We're always eager to hear from you.

If you’d like to learn more about us or have a general comments and suggestions about the site, email us at

complete the form

 our colleagues will contact you

Why join us?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.